четвер, 7 лютого 2019 р.

Зустріч із соціальним педагогом

Булінг - нове слово у нашому житті. Хоча поняття, яке воно означає, існує не перший рік.Виникла потреба звернути увагу на це питання .

Депутати Верховної Ради ухвалили в другому читанні та в цілому законопроект №8584, який визначає поняття «Булінг» і вводить адміністративну відповідальність за нього. Цей документ підтримали 228 народних депутатів.
Законом визначено, що булінг (цькування) — це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.
Закон вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими встановлюється відповідальність за булінг. Так, вчинення булінгу тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти (850 грн) до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн) або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
За булінг, вчинений групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, законом встановлено штраф від ста (1700 грн) до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн) або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
Булінг, вчинений дітьми від чотирнадцяти до шістнадцяти років, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють. Його розмір, відповідно до ухваленого закону, становить від п’ятдесяти (850 грн) до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн) або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

Людмила Дмитрівна Шкворець провела годину спілкування на тему"Стоп  булінгу"




Обговорення ситуацій , що мають прояви булінгу











Немає коментарів:

Дописати коментар